Σεπ 27

Ο Αγιασμός μας 2024-2025

Ο αγιασμός του σχολείου μας αποτελεί μια πολύ σημαντική στιγμή, καθώς μας δίνει την ευκαιρία να επανασυνδεθούμε, να αναζωογονηθούμε και να επικεντρωθούμε στους στόχους μας για τη νέα σχολική χρονιά 다운로드. Οι χαρούμενες, χαμογελαστές  φατσούλες των μαθητών μας, καθώς και των γονέων, μας δίνουν ελπίδα και δύναμη 다운로드. Είναι μια στιγμή γεμάτη συναισθήματα, μια στιγμή που μας θυμίζει την αξία της γνώσης, της ανάπτυξης και της κοινότητας 코코 한국어 더빙 다운로드.

Είχαμε τη χαρά φέτος να μας τιμήσει με την παρουσία του, εκτός από τους τοπικούς άρχοντες και ο Βουλευτής του νομού, Απόστολος Πάνας 캐드파워 다운로드. Ευχαριστούμε θερμά τον κ. Βουλευτή, αλλά και τις υπέροχες μανούλες του Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων που βρίσκονται πάντα δίπλα μας προσφέροντας καλούδια και καλοσωρίσματα 다운로드.